MET KREA ?

Önsöz

MET KREA, bizim için hayallerinizdeki yaşam alanlarına kavuşmanın karşılığı. Hayat giderek zor ve karmaşık bir hal alırken, insanlara mutluluk verecek mekanlar tasarlamak için yola çıktık. Günümüzde her şey o kadar hız kazandı ki, yaşam alanlarını nasıl daha hızlı hayata geçirebiliriz derken modüler ve prefabrik ODA.PLUS konsepti ortaya çıktı. Dünyada yaygın olan taşınabilir, prefabrik konut konseptini Türkiye’de uygulamaya karar verdik. Türkiye’de prefabrik yapılar düşünülünce, tasarımdan yoksun, ucuz malzemelerin kullanıldığı, kalitesiz ve ucuz yapılar akla geliyor. Oysa ki prefabrik; fabrika da üretilen anlamında bir kelime. Bu nedenle MET KREA olarak vizyonumuz, prefabrik yapılarında estetik açıdan çok güzel, lüks ve kaliteli olabileceğini göstermek. Bu amaçla doğru çözüm ortaklarını bulduk, doğru malzemeleri seçtik, projelerimizi hazırladık ve siz değerli müşterilerimize; hayallerindeki yaşam alanlarını inşa etmek için yola koyulduk. Bizim için doğa çok önemli. Bize emanet edilen doğaya; çok iyi bakmak ve bizden sonraki nesillere aktarmak en önemli görevimiz. Bu yüzden tasarımlarımızı yaparken doğaya uyumlu olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Çevreyi kirletmeyen, mümkün olduğu kadar az hatta hiç karbondioksit salınımı yapmayan, kendi elektriğini kendisi üreten, yağmur sularını depolayıp günlük kullanım için harcayan, estetik olarak göze çok güzel görünen, konforlu, kullanışlı, sade güzelliğini yıllarca kaybetmeyecek yapılar inşa etmek… Çok güzel değil mi?…

Bize gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim.

Saygılar, sevgiler.

Ahmet ŞAHİN │ Girişimci & Tasarımcı

Neler Yapıyoruz ?

Tasarım

Bize hayallerinizi anlatıyorsunuz, bizde sizin için hayallerinizdeki yaşam alanlarını tasarlıyoruz.

Projelendirme

Hazırladığımız tasarımların, tüm statik ve mimari projelerini hazırlıyoruz.

Güneş Panelleri

Müşterilerimizin isteği üzerine, projede güneş panellerinden yararlanıp, yaşam alanınızın elektrik ihtiyacını güneşten almasını sağlıyoruz.

Akıllı Otomasyonlar

Tasarladığımız tüm yaşam alanlarında teknolojinin getirdiği kolaylıklardan yararlanmak için akıllı yönetim otomasyonları kullanıyoruz.

GENOSER

Proje, Mühendislik │ Çözüm Ortağımız

2011 yılından itibaren, ulusal ve uluslararası bir çok projede kendisini kanıtlamış, mühendislik alanında her türlü yenilik ve gelişmeye açık olan GENOSER Yapı Mühendisliği Ofisi ile projelerimizin teknik ve mühendislik alt yapılarını oluşturmaktayız.

MKM Makina

Üretim, İmalat │ Çözüm Ortağımız

2006 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışında bir çok çelik imalat projesi gerçekleştirmiş, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki; 2500 m2 kapalı, 2500 m2 açık alanı ve 8,5m vinç altı yüksekliği olan MKM Makina fabrikasında; kaliteli bir işçilikle üretim yapmaktayız.

ErBa Otomasyon

Teknoloji │ Çözüm Ortağımız

Akıllı yaşam alanları, Görüntü & Ses yönetimi, Network çözümleri, Ip tabanlı interkom sistemleri, Otomasyon alanındaki entegrasyon çözümleri ve Teknoloji alanının uluslararası trendlerini dikkate alan, yenilikçi bakış açısıyla yola çıkan ErBa, ”Teknoloji Mimarı” sloganını kullanarak 1 Şubat 2014 yılında kurulmuş ve kısa sürede sektörün önemli isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Erba Otomasyon ile birlikte tasarladığımız yaşam alanlarının son teknoloji ürünlerle donatılmasını sağlamaktayız.