WOOX Konsept ?

Kaliteli, Konforlu, Doğa Dostu

Kaliteli, konforlu ve doğa dostu çalışma alanları yaratma fikrinden çıkarak tasarlanan WOOX, mobil çalışma alanlarına mükemmel ve diğerlerinden farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır.

Y Kuşağı

Günümüz çalışanlarının ve Y kuşağının ihtiyacı olan gün ışığı alan, temiz hava ile havalandırılan, içerisinde veya yakınında yeşili / maviyi görebilecekleri, toprak ile yakından ilişkili ve daha da önemlisi insanların doğa ile yakın temasını gözeten çalışma mekanları olarak ortaya çıkmıştır.

Kimler İçin ?

Bireysel ve kurumsal şirketlerde mobil olarak çalışanlar, freelance çalışanlar, kreatif işlerde çalışanlar, kısa süreli çalışma alanı arayanlar, alternatif çalışma alanları arayanlar, açık alanlarda çalışma keyfini yaşamak isteyenler, yüksek binaların ve plazaların içinde çalışmaktan sıkılanlar içindir…

Mevcut binalarında toplantı, çalışma vb alanları yeterli olmayan işletmeler için tam çözümler sunmaktadır. Mevcut yerleşimlerinin bahçesinde, içerisinde veya herhangi bir yerinde konumlandırabilecekleri WOOX ile alan yetersizliği ortadan kalkmaktadır.

YATIRIMCILAR !

Günümüzün yükselen trendi açık ofis kavramına yeni bir bakış açısı getiren WOOX, yatırımcılar için büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Modüler olarak tasarlanan ve üretilen WOOX, istenilen lokasyonlara taşınabilir ve yerleştirilebilir. Daha sonradan yeri değiştirilebilir. Böylece işletmeciler ve yatırımcılar için yatırım avantajı ve yatırımın sürdürülebilirliği arttırılmış olur.

Yüksek arsa satın alma fiyatları yerine istenilen yerde arsa kiralama yoluna gidilerek, maliyet avantajı sağlar. Yüksek popülasyonu olan alışveriş merkezi vb. lokasyonlarda; kolayca kurulum yapılabilir, böylece boş alan veya mağaza kiralamak için bekleme süreci ortadan kalkar.

TEKNOLOJİ

İstenilen ölçülerde, modüler olarak tasarlanır ve üretilir. Böylece yatırımcılar, işletmeciler ve şirketler için tam çözümler sunmaktadır.

Dışta ve içte, son teknoloji üretim teknikleri ile, doğa dostu malzemeler kullanılarak üretilmektedir. İçerisinde her türlü ofis ekipmanı, teknik donanım ve iklimlendirme çözümlerini barındırmaktadır.

Standart donanımlarına ek olarak müşterilerimizin istekleri ve kullanım amaçlarına uygun çözümler sunulmaktadır.